Úklid

2. ledna 2017 v 21:01 | Sonjinka
Abyste si nemysleli, že furt jen depčím, tak jsem v návaznosti na včerejší slzavé údolí a děj jemu předcházející (modří už vědí) jsem začala kydat staré věci. Vykydala jsem pět pytlů zbytečností, které nepotřebuju a nikdy potřebovat nebudu. Pravděpodobně už ani účetnictví bývalé firmy nebude potřebovat účty z roku 2010-2011 už z principu, že někde v jihočechu bydlí jejich originály. Vzniklo mi nádherných 18 šanonů a z toho 1 plný košilek, rozlišovacích listů a tak dále.

Mám spoooustu dvd, který nebudu už znovu nejspíš nikdy koukat -takže klidně udělám s někým nějakou výměnu a nebo nějakou hrabárnu, či blešák, vyházím kostřičky po Ptákovi (a kdybyste věděli, jak mi to dělá dobře) a postavím venklu k popelnicím prošlé sirupy a rychlé špunty ještě z firmy. Místním bezdomovcům udělám určitě radost.

Mám i spoustu knížek, k některým vztah mám, k jiným méně. Myslím, že ideální by byla nějaká hrabárna. Kdysi dávno kamarádka pořádala takové hrabárny- lidi přinesli svoje zbytečnosti a vyměnili je za věci, které by se jiným mohli hodit. Věčná škoda, že už je nedělá.

Napadá mě, že pokud by měl někdo zájem něco směnit a nebo podědit, budu jen pro. Budu asi i kydat šatník. Věci, který jsem dva roky neměla na sobě už pravděpodobně potřebovat taky nebudu. A o to bude pak stěhování veselejší. Už takhle mám krámů a krámů. A víte, že se docela těším? Stejně, jako se mi ulevilo, když jsem prodala stan. Možná, když se zbavím další zátěže, bude to taky tak osvobozující.

Vlastně přes ten všechen marast se mám skvěle. Mám milého mužského, co mě má rád, mám skvělé adoptivní kamarády, mám několik dalších kamarádů a kolegů, kterým na mně nějakým způsobem záleží - a i když asi nikdy nebudu úplně oblíbená, pořád jsem vlastně neskutečně bohatá. Hrozně mě těší, když někdo ocení můj smysl pro humor, vtipy, když se mi svěří i s takovou věcí, jako že přesedlal z heterosexuality na stejnopohlavní variaci a je v ní spokojený s tím, že mně zná už dlouho a ví, že já tyhle věci prostě neřeším (mimo jiné mi do toho samozřejmě nic není a mám trénink z práce, kde je heterosexualita 4% menšinou). Baví mne, když někdo přijme moje hlášky za své a užívá je, protože se mu líbí. Těší mne ty malé "small talks" s dodavatelema v práci. Těší mě, že už mě poznávají po hlase a máme tak nějak oficiální a zároveň přátelský vztah.

Uklízím v pracovně zároveň sama v sobě. A vzhledem k tomu, že nenávidím uklízení, je to bitva, která je fakt urputná. Ale...asi mi je i ..tak trochu lehčeji...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Frog Frog | E-mail | Web | 9. ledna 2017 v 9:28 | Reagovat

:)

2 ShaylaBewbf ShaylaBewbf | E-mail | 11. října 2018 v 21:58 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama