Můj milý deníčku

24. ledna 2017 v 21:54 | Sonja
Můj milý deníčku,

tak další záznam ze série veřejné zdi nářků.

Tak Vám nevím, jestli jsem ve vztahu, nebo bez vztahu. Jsem asi divná, když očekávám, že se něco bude dít a ono asi nic. Mužský je nemocný, vyfasoval prý i antibiotika a já ho už neviděla bezmála 3 neděle. K čemu takový vztah. Nepíše, nejeví zájem, nevím, jestli to celé byla hra a já jsem jen zase nalítla a nebo jestli je opravdu vážně nemocný...já fakt nevím.

Ano, jsem sarkastická a cynická vůči lidem, co prožívají choroby. Je to vina máti, která je simulant a hypochondr a celý život pořád strašně prožívá úplně všechno po zdravotní stránce (pozn. pod čarou - své), takže jsem odmala byla zbyklá všechno přecházet a nic nehlásit a dodnes s tím mám problémy, že dokud fakt nepadám na držku, tak to neřeším, protože nechci být taková herečka jako máti. Jsem divná, vím.

A možná mu křivdím, prootže právě jsem postižená tímhle neprožíváním chorob. Mrzí mě to. Nevím, prostě kde je chyba. Jen mě mrzí ten absolutní nezájem od přesně stanovitelné a konkrétní doby, já fakt nevím. Člověk si pak začne klást otázky, na které asi nechce znát odpověď - jako - proč vždycky vyloženě utíká pryč do práce a přitom nikdy netelefonoval? To jsem tak špatná? Nebo snad je to hra? Neumím důvěřovat a bojuju s tím. Třeba je opravdu jen chudák nemocný a zaměstnaný a já jsem krůta, že tomu nevěřím. Asi mám diagnózu - jsem stíhačka. Očekávám možná víc, než je možné splnit při takhle dálkovém vztahu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Frog Frog | E-mail | Web | 25. ledna 2017 v 9:25 | Reagovat

Nejsi stíhačka. On se jen chová divně. Zkuste si o tom promluvit, ale můj názor jsem ti už řekl. Je to blbý, ale takhle to vypadat nemá. Stejně jako u mě a Vlčice.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama