Listopad 2016

Čistý list

15. listopadu 2016 v 17:49 | Sonja
Tak po delší době jsem zase zpět.
Stalo se toho moře a o spoustě věcí nemá ani smysl hovořit. Stejně, většina lidí mě tu zná osobně a zná naši konkrétní situaci, tak proč to věšet ještě do internetových vln...

Každopádně.
Po nějaké době se zase objevil člověk, který - snad- aspoň vypadá, že má zájem i o takový střevo, jako jsem já :) Nevím, jestli to leccos vypovídá o něm, o mně, a je mi to asi fuk, co si o tom kdo myslí... V praxi si říkám, že tomu dám šanci. Třeba by to mohlo vyjít, tváří se, že by to vyjít mohlo, bohové vědí. Týre, Týre, víš, že trochu fušuješ Freye do práce, že jo? :) ale zatím máš větší procentuální úspěch, jak ona :)
Chybí mi prostě nějaká ta blízkost. Moct mít někoho normálně a jednoduše rád, mít si s kým psát i o nesmyslech, nějaké to objetí...nemusí to bejt hned sex, i když...ano, samozřejmě, jsem taky člověk :) Obyčejně nevzlykám, hraju - tu silnou- ale občas to prostě přeroste. Strašně se těším, až jednoho krásnýho dne budu moct nějakýmu chlapovi zcela prozaicky uvařit oběd do práce.....taková obyčejná nudná idyla...a přesně ta mi chybí. Už slyším Darka, nebo E..pardon, Froga, jak oni řeknou něco v tom smyslu - není problém, klidně nám uvař, bránit ti nebudu... :)Ale oba ví, jak to myslím.

Další novinkou je odehrané představení - o něm jste se mohli dočíst na Frogově webu frogos.cz, že fakt nekecám. Byl to fenomenální sukces :) Hrozně si to užili diváci, i my, co jsme hráli. Trochu se obávám, že nám přesně tahle drobná forma vyhovuje víc, jak třeba chystané představení Pohleď a budeš udiven !, které proběhne 17/12. Nuže, uvidíme a třeba budeme udiveni..

Dneska jsem byla na pohororu v konkurenční firmě, než kde dělám. Proč to tajit, u nás v práci to vědí. A nejhorší je, že dumám, zda to chci. Mám skvělou práci, mám ji fakt ráda, mám skvělé kolegy (i když už je jich tam míň a míň), kolektiv, který jinde už nebude, plat...není špatný, ale dovedu si představit lepší...Jen ta pracovní doba, to dojíždění....twl, já fakt nevim. Je to hrozně těžký rozhodnutí a já nevim, jestli ho chci a mám udělat. Všichni víte, jak je to se mnou a časem. Mizérie. Ale - v čem si pomůžu změnou práce ? A co když pak prostě přijde den D a přežany s velkou pompou budeme opouštět podobným stylem, jako krysy oopouštějící potápějící se loď? Co pak s tou prací, kterou bych přijala především kvůli tomu, že je za rohem? Mají lepší směny, časem víc peněz...ale chci to všechno ?
Nebylo by, možná, místo práce, jednodušší změnit to komplikované bydlení? Koukám po netu a nacházím různý kousky. Hezký i méně hezký...i se spacíma patrama, pro které mám slabost. Třeba by to bylo nejlepší řešení, co já vím.
Vypadá to na nějaký další blót. Poslední Týr blót se celkem vydařil, protože se záhy po něm zjevil Ralf. Třeba teď dostanu odpověď na jiné otázky života, vesmíru a vůbec - než je 42 :) Přijímám sázky, návrhy a připomínky :)