Červenec 2016

Já jsem tak línej...

11. července 2016 v 11:38 | Sonka
Je to už parádně dlouho, co jsem nic nenapsala. Mohla bych využít tisíc a jednu výmluvu, proč, ..ale všechno by vyznělo nastejno. Ano, jsem v poslední době líná, tak strašně líná - a nejhorší na tom, že ani nchci bbýt jiná...
Je to těžký, když se Váš život skládá z cesty do práce, práce a cesty z práce. Jse vyčerpaná, jako jsem nikdy předtím nebyla. A to mě ještě pořád čekají ty zkoušky, co jsem tak v druháku vesele odkládala, až se mi nakupilo na září pět kousků. Musím někdy napsat těm učitelům..

Každopádně - v červnu jsem byla se ségry rodinou v Holandsku, v Eftelingu. Je nádherný, miluju to tam, ale bylo to zároveň strašně těžký, protože nikdy nebudu vyhovovat ségřiným předpokladům. Mám je ráda, ale někdy je to prostě hrozně těžký. Můj synovec, je zlatíčko, chytrej, šikovnej, ale občas by ho člověk přerazil, protože se dostal do puberty a zkouší hranice. No jo, jasně, je to dítě, ale já bych si v jeho věku půlku těch věcí ani nemohla myslet, natož je udělat. Holt, je jiná doba. A ano, můžu za to já, protože jsem přepracovaná a neadekvátně reaguju na obyčejný dětský zlobení.

Taky se mi vdala kamarádka. Ta, která mě paganizovala a která mě onoho času i přitáhla k šermířům. Měli krásnou svatbu, akorát já, seděla panenka v koutě, protože jsem tam vlastně nikoho neznala a s ženichem a nevěstou o jejich svatebním dni si taky moc nepokecáš. Nicméně - chytla jsem kytku, teď už by to chtělo k tomu chytit ještě nějakýho toho chlapa, co by za to stál.