Nestíhám nestačím

25. dubna 2016 v 22:41 | Sonja
A je to zase tady. miliarda výmluv, proč nejsou příspěvky na blogu.
You haven't seen it comming...

Nějak nestíhám vůbec nic, jsem utahaná, hrozně unavená...furt bych spala. A když ne spala, tak se mi nechce nic dělat, natož učit...jsem vám nějak celá...placatá.

Novinek je mnoho. Největší a nejneuvěřitelnější novinkou pod sluncem je, že Saren, kamarádka, která má na svědomí mou paganizaci a ve své podstatě i nepřímo objevení mé...ne zcela běžné odchylky...
SE BUDE VDÁVAT !! Saren! Pořád mi to přijde neuvěřitelný :) A krásný, samozřejmě :)

Proč je to tak neuvěřitelné? Inu, kdo zná saren a slyšel ji někdy vyprávět o "svatbě" "dětech" a ...a tak...tak má určitou představu. Obdivuju Ládíka, že se mu tenhle kousek povedl :)

Každopááádně.
Pořidila jsem si spoustu maličkatých kamarádů. Včera jsme byli s Holanďanama na večeři v Esce a ...já si adoptovala Tibíky. Kolonii bakterií, krystalů, chcete-li, které fermentací vyrábí limonády nebo alkohol. Dají se vychovat i na mléku, na kefír, tvaroh...Takže si hodlám vychovat vlastní limonádu a dají-li bohové, vyzkouším i ten alkohol :) nu což, mezi nevidomými mám taky kamarády, když se ten alkohol nepovede :)
Dneska jsem tedy založila Tibíkům 4l ubikaci a ve středu budu cedit a ochucovat. Jsem upřímně zvědavá, co z tohohle expeimentu vyleze :)
Až bude někdy politická vůle, hodím sem fotky jejich soukromého kyblíčku. Druhá várka se chladí v lednici, protože rostou jak vzteklý...včera jsem jich dostala takovou...no, větší hrst...a když jsem ten pytlik dnes vážila, měli bezmála půl kila...Už docela chápu ten inzerátek na jejich "novinách", že se jim nějak přemnožily tibi krystaly a proč je rozdávají. Jestli to bude fungovat tímhle stylem i u mě, tak budu za chvíli taky rozdávat :)
Jsem hlavně zvědavá na to mlíko, protože prý by ho mohly i ségřiny bezmlíčný děti, tak uvidíme.. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Frog Frog | 14. května 2016 v 16:46 | Reagovat

A až ti vyrostou, sežerou tě:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama